Naciśnij enter aby wyszukać

Neurorehabilitacja

Nasz ośrodek specjalizuje się w terapii problemów neurologicznych. Największą ilość pacjentów przyjmujemy po przebytym urazie rdzenia kręgowego. Rehabilitacja takiego zwierzęcia to bardzo intensywna, codzienna praca, polegająca na stymulacji układu neurologicznego, reedukacji chodu lub w bardzo ciężkich przypadkach nauka chodu pozornego funkcjonalnego. Przyjmujemy zwierzaki na terapię ambulatoryjną (dzienną) lub stacjonarną.

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Nowoczesny sprzęt

W pracy w Centrum wykorzystujemy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz innowacyjne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić postępowanie na światowym poziomie.

Wyszkolony personel

Nasza załoga składa się z osób wykształconych w kierunku fizjoterapii zwierząt. Jednocześnie wśród nas znajdują się fizjoterapeuci ludzcy, biolodzy, technicy weterynarii I zootechnicy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spojrzeć na pacjenta interdyscyplinarnie.

Nasza specjalizacja

Centrum znane jest z pracy z cięższymi pacjentami neurologicznymi, którzy zjeżdżają do nas z całej Polski. Najczęstszy problem z jakim się spotykamy, to urazy rdzenia kręgowego.

Przyjazna atmosfera

Staramy się opiekować nie tylko czworonożnymi pacjentami, ale również ich właścicielami, rozumiejąc i wspierając ich w czasie choroby zwierzaka.

    obrazek kontaktowy
    Umów się na spotkanie

    Zadzwoń: +48 794-422-830
    Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.