Naciśnij enter aby wyszukać

Magnetoterapia w rehabilitacji zwierząt

Metoda nietermiczna, może więc być zastosowana w ostrym stadium choroby. W związku z tym, że zabiegi mogą być wykonywane przez gips lub bandaż umożliwia wdrożenie terapii rehabilitacyjnej praktycznie od razu po zabiegu. Magnetoterapia leczy poprzez działanie pola magnetycznego na organizm zwierzęcia.

WSKAZANIA:

 • Choroba zwyrodnieniowa stawów
 • Zapalenie stawów i tkanek okołostawowych
 • Pourazowe choroby narządu ruchu : złamania, zwichnięcia, uszkodzenie mięśni, torebki stawowej i więzadeł
 • Utrudnione gojenie się ran
 • Zaburzenie krążenia obwodowego
 • Stany zapalne nerwów

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Nowoczesny sprzęt

W pracy w Centrum wykorzystujemy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz innowacyjne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić postępowanie na światowym poziomie.

Wyszkolony personel

Nasza załoga składa się z osób wykształconych w kierunku fizjoterapii zwierząt. Jednocześnie wśród nas znajdują się fizjoterapeuci ludzcy, biolodzy, technicy weterynarii I zootechnicy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spojrzeć na pacjenta interdyscyplinarnie.

Nasza specjalizacja

Centrum znane jest z pracy z cięższymi pacjentami neurologicznymi, którzy zjeżdżają do nas z całej Polski. Najczęstszy problem z jakim się spotykamy, to urazy rdzenia kręgowego.

Przyjazna atmosfera

Staramy się opiekować nie tylko czworonożnymi pacjentami, ale również ich właścicielami, rozumiejąc i wspierając ich w czasie choroby zwierzaka.

  obrazek kontaktowy
  Umów się na spotkanie

  Zadzwoń: +48 794-422-830
  Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.