Naciśnij enter aby wyszukać

Masaż dla zwierząt

Powszechnie znanym faktem jest leczniczy wpływ masażu na praktycznie każdy układ organizmu. Masaż może być zastosowany jako rozgrzewka przed ćwiczeniami, jako relaks i działanie zapobiegające kontuzjom oraz terapia rehabilitacyjna dla zwierząt po operacjach. Sprawdza się zarówno w ostrych, jak i przewlekłych schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. W przypadku psów i kotów jest też rewelacyjnym sposobem na zrelaksowanie przed terapią, zapoznaniem się z zoofizjoterapeutą oraz przygotowaniem do kolejnych zabiegów.

DZIAŁANIE:

 • Poprawia krążenie
 • Łagodzi napięcia
 • Wspomaga gojenie się ran
 • Skraca czas regeneracji po urazach
 • Działa przeciwbólowo, rozluźniająco

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Nowoczesny sprzęt

W pracy w Centrum wykorzystujemy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz innowacyjne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić postępowanie na światowym poziomie.

Wyszkolony personel

Nasza załoga składa się z osób wykształconych w kierunku fizjoterapii zwierząt. Jednocześnie wśród nas znajdują się fizjoterapeuci ludzcy, biolodzy, technicy weterynarii I zootechnicy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spojrzeć na pacjenta interdyscyplinarnie.

Nasza specjalizacja

Centrum znane jest z pracy z cięższymi pacjentami neurologicznymi, którzy zjeżdżają do nas z całej Polski. Najczęstszy problem z jakim się spotykamy, to urazy rdzenia kręgowego.

Przyjazna atmosfera

Staramy się opiekować nie tylko czworonożnymi pacjentami, ale również ich właścicielami, rozumiejąc i wspierając ich w czasie choroby zwierzaka.

  obrazek kontaktowy
  Umów się na spotkanie

  Zadzwoń: +48 794-422-830
  Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.