Naciśnij enter aby wyszukać

Kinezyterapia – ćwiczenia lecznicze w rehabilitacji zwierząt

Szeroki zakres ćwiczeń przeznaczonych do wzmacniania mięśni, poprawiania sprawności układu sercowo-naczyniowego, zwiększenia elastyczności, powiększenia zakresu ruchów lub innych funkcjonalnych zdolności psów i kotów. Mogą to być zarówno ćwiczenia aktywne jak i bierne.

Do ćwiczeń ze zwierzętami używamy fizjobloków, piłek różnych kształtów i rozmiarów, z wypustkami i bez, trampolin, tzw stymulacyjnych jeżykó, beretów itp. Układamy slalomy, ćwiczenia z cavaletti, ćwiczenia na równowagę np. na ecopuffie, trampolinie i dyskach sensorycznych.

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Wiedza i doświadczenie

W Gabinecie Rehabilitacji Z Psitupem wkładamy całe nasze serca, wiedzę i doświadczenie w podniesienie standardu życia wszystkich czworonożnych domowników.

Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na najbardziej zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem dostępnym w Małopolsce, walcząc z bólem i ograniczeniami ruchowymi.

Przyjazna lokalizacja

Znajdujemy się w cichym i spokojnym otoczeniu kompleksu budynków o działalności medycznej.

Dla każdego pupila

Bez względu na to, czy Państwa pupil jest statecznym seniorem, zwierzęcym atletą, ma problemy z nadwagą, jest po operacji lub zabiegu, czy cierpi na schorzenie układu ruchu, w naszym gabinecie zwierzak będzie "zaopiekowany" z największą troską i oddaniem, w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę i techniki opieki rehabilitacyjnej.

    obrazek kontaktowy
    Umów się na spotkanie

    Zadzwoń: +48 794-422-830
    Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.